AKCJA LICYTACJA

14 sierpnia - 28 listopada 2019

WYNIKI

W okresie od 14 sierpnia 2019 r. do 27 listopada 2019 r. przeprowadziliśmy licytację online pod hasłem Akcja_Licytacja oraz zbiórkę pieniędzy na zrzutka.pl.

Celem naszych działań było wparcie finansowe Domu dla Dzieci w Łopuszce Małej w szeregu prac remontowych obejmujących m.in. modernizację kotłowni przez wymianę pieca centralnego ogrzewania, odwodnienie całego budynku, osuszenie i odgrzybienie wejścia głównego (taras) oraz zakupu i wymiany 6 sztuk okien.

Dzięki ofiarności wielu osób udało nam się zebrać potrzebną kwotę 20 000 zł.

Dom Dziecka w Łopuszce Małej został założony przez Fundację Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II "WZRASTANIE". Wychowankowie tego domu to wspaniałe dzieci i młodzież. Budynek, w którym mieszkają to zabytkowy dworek położony w przepięknej okolicy. Niestety upływ czasu zrobił swoje i obecnie dom jest w nie najlepszym stanie. Jest on zawiligocony i zagrzybiony. Na domiar złego piec, który ogrzewał budynek nie nadaje się już do użytku.

Dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i włączenie się w naszą akcję!

Dzięki Waszej ogromnej hojności dzieci z Domu dla Dzieci w Łopuszce Małej otrzymają ciepło i bezpieczeństwo.