PRZEMYSL 5 czerwca 2019

7. Świetlica profilaktyczno-wychowawcza  WZRASTANIE w Radymnie

8. Świetlica Środowiskowa „Promyczek” w Stalowej Woli

9. Dom dla Dzieci i Młodzieży „Przystań” w Rzeszowie

10. Centrum Administracyjne do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczej w Przemyślu

11. Dom Dziecka w Stalowej Woli

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM  !!!!

III edycja Mistrzostw Podkarpacia Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Nożnej przeszła już do historii.

W rozgrywkach, które odbyły się 5 czerwca 2019 r. na Stadion Juvenia - Przemyśl udział wzięło 11 placówek - łącznie ok 130 uczestników.

Tytuł Mistrzowski obroniła drużyna z placówki prowadzonej przez z Fundację Pomocy Młodzieży im. św. Jana Pawła II "Wzrastanie". Na drugim stopniu podium znalazła się drużyna z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu, podium zamknęła debiutująca w Mistrzostwach drużyna ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Łańcucie.

Ponadto w Mistrzostwach udział wzięli:
(4 miejsce) świetlica Socjoterapeutyczna przy Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Lesku
(5 miejsce) „Dom pod Lipami” Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Radymnie,
(6 miejsce) Dom Dziecka „Nasz Dom Dzieciątka Jezus” w Rudniku nad Sanem,
(7 miejsce) Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza "Wzrastanie" w Radymnie,
(8 miejsce) Świetlica Środowiskowa „Promyczek” w Stalowej Woli,
(9 miejsce) Dom dla Dzieci i Młodzieży „Przystań” w Rzeszowie,
(10 miejsce) Centrum Administracyjne do Obsługi Placówek Opiekuńczo-
Wychowawczej w Przemyślu,
(11 miejsce) Dom Dziecka w Stalowej Woli.

Podczas Mistrzostw zostały wręczone nagrody i wyróżnienia indywidualne m.in.: dla najlepszego zawodnika, strzelca, bramkarza, najmłodszego uczestnika i uczestniczki oraz nagroda fair play.

Nad przebiegiem spotkań czuwali sędziowie delegowani przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

Mistrzostwa zostały objęte honorowym patronatem Marszałka Sejmu RP, Pana Marek Kuchciński, Marszałka Województwa Podkarpackiego - Pana Władysław Ortyl, Wojewodę Podkarpackiego - Panią Ewa Leniart, Posła na Sejm RP - Panią Anna Schmidt-Rodziewicz, Prezydenta Miasta Przemyśla - Pana Wojtek Bakun oraz Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej - Pana Mieczysław Golba.

Patronat medialny na Mistrzostwami sprawowała TVP3 RzeszówPolskie Radio RzeszówRadio FARAŻycie PodkarpackiePortal JarosławskiTwoje Miasto Przeworsk.

Opiekę medyczną podczas turnieju zapewniała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich patronów za okazane serce i wsparcie naszej inicjatywy.

Kochani uczestnicy, dziękujemy za nieziemską atmosferę, akcje, gole, strzały!

Do zobaczenia w następnej edycji