Bohaterowie w czasie pandemii

Zapraszamy do zabawy i konkursu pn. „BOHATEROWIE W CZASIE PANDEMII” organizowanego przez naszą fundację.

Konkurs skierowany jest do podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z terenu
województwa podkarpackiego 👦👩

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej osobę/osoby, które codziennie narażają swoje zdrowie i życie w walce z koronawirusem i troszczą się o nasze bezpieczeństwo tj. np.: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarki, żołnierzy a także osoby pracujące w sklepach, wywożące śmieci, kierowcy autobusów i wielu innych, bez których nasze życie byłoby o wiele cięższe w czasie pandemii.
Ponadto konkurs jest formą wsparcia oraz podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w walkę z koronawirusem.

Celem konkursu jest przede wszystkim:
 kształtowanie postawy obywatelskiej oraz wzbudzenie wrażliwości i szacunku do osób, które narażają swoje zdrowie i życie w walce z koronawirusem i troszczą się o bezpieczeństwo ludzi,
 rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej wśród dzieci i młodzieży,
 rozwijanie wyobraźni oraz sprawności manualnej dzieci i młodzieży.

Prace plastyczne biorące udział w konkursie należy przesłać (zdjęciem) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 31 maja 2020 r. wraz z załącznikami nr 1, nr 2 i nr 3 oraz metryczką zawierającą imię i nazwisko osoby, która wykonała prace.
Prace dostarczone bez załączników nie będą uwzględniane w ocenie konkursowej.

REGULAMIN DO POBRANIA TUTAJ